Get Adobe Flash player
NAJAVA

Udruga dragovoljaca i veterana Domovinskog rata Republike Hrvatske je Centar znanja za društveni ravoj u području unapređenja kvalitete življenja hrvatskih branitelja i civilnih stradalnika iz Domovinskog rata u okviru Razvojne suradnje s Nacionalnom zakladom

OBAVIJEST
logo-kbcKoordinator za hrvatske branitelje iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji za KBC Zagreb Ivanka Babić, bacc.med.techn. tel. 091 4920 306; fax.01/2388 329 E-mail: ivanka.babic@kbc-zagreb.hr

Postupanje u slučaju smrti hrvatskog branitelja iz Domovinskog rata

 

travanj 2015
P U S Č P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Translation

by Transposh - translation plugin for wordpress
Gdje se nalazimo

Kliknite za prikaz veće mape

Site Statistics
  • Users online: 0 
  • Visitors today : 40
  • Page views today : 74
  • Total visitors : 68,189
  • Total page view: 102,678

Odjel za humanitarnu djelatnost UDVDR RH

Dana 24. travnja 2015. godine u Gastro Globusu u Zagrebu realiziran je projekat Odjela za humanitarnu djelatnost UDVDR RH „Pomozimo maturantima i studentima – djeci hrvatskih branitelja kupnjom prijenosnog računala“ Od Iloka do Dubrovnika
IMGP1027
IMG_5908U svom pozdravnom govoru predsjednik Udruge gosp. Đuro Dečak je pozdravio studente i maturante – djecu hrvatskih branitelja iz 14 županija, predsjednike Podružnica, a posebno se zahvalio donatorima koji su nesebično donirali svoja sredstva za kupnju računala. Također je pozdravio zamjenicu ministra branitelja gđu Nevenku Benić i zahvalio se Ministarstvu branitelja koje također prati projekte Odjela za humanitarnu djelatnost ne samo kroz financijsku podršku već i kroz sudjelovanje u realizaciji ostalih projekata Odjela za humanitarnu djelatnost UDVDR RH na terenu.

IMG_5960Nakon pozdravne riječi predsjednika Udruge pročelnica Odjela za humanitarnu djelatnost gđa Dubravka Herljević se zahvalila predsjednicima podružnica koji su organizirali prijevoz studenata i maturanata u Zagreb gdje će maturantima i studentima svaki donator osobno uručiti računalo – laptop. Danas će biti podjeljeno 70 računala uz skromni domjenak za donatore i djecu.

Do sada smo s današnjiim danom uručili 260 računala za maturante i studente djecu hrvatskih branitelja slabijeg imovinskog stanja, višečlane obitelji i djeci naših članova. Na toj podjeli pomogli smo i petero studenata koja su djeca naših suboraca iz HVO-a koji studiraju u Zagrebu, a žive u studentskom domu.

Ovaj projekat ne bi mogli realizirati bez pomoći Ministarstva branitelja i ljudi dobrog srca koji su prepoznali vrijednost ovog projekata i rad naše Udruge. Ovim putem zahvaljujemo se u ime djece i njihovih roditelja, a posebno se zahvaljujemo predsjednicima podružnica, ogranaka i klubova  u realizaciji ovoga projekata.