Get Adobe Flash player
NAJAVA

Udruga dragovoljaca i veterana Domovinskog rata Republike Hrvatske je Centar znanja za društveni ravoj u području unapređenja kvalitete življenja hrvatskih branitelja i civilnih stradalnika iz Domovinskog rata u okviru Razvojne suradnje s Nacionalnom zakladom

OBAVIJEST
logo-kbcKoordinator za hrvatske branitelje iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji za KBC Zagreb Ivanka Babić, bacc.med.techn. tel. 091 4920 306; fax.01/2388 329 E-mail: ivanka.babic@kbc-zagreb.hr

Postupanje u slučaju smrti hrvatskog branitelja iz Domovinskog rata

 

studeni 2011
P U S Č P S N
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  
Translation

by Transposh - translation plugin for wordpress
Gdje se nalazimo

Kliknite za prikaz veće mape

Site Statistics
  • Users online: 0 
  • Visitors today : 3
  • Page views today : 3
  • Total visitors : 65,412
  • Total page view: 97,961

Humanitarna djelatnost

bgredaDana 14. studenog 2011. godine u službenim prostorijama Općine Babina Greda ,Odjel za humanitarnu djelatnost UDVDR Republike Hrvatske proveo je projekt: „Djeca hrvatskih branitelja ulici NE , a sportskim klubovima DA „ „Sportskim uspjesima vraćamo dug našim očevima koji su stvorili Lijepu Našu“
U sklopu tog projekta djeca hrvatskih branitelja članova UDVDR-Ogranak Babina Greda darovana su prigodnim poklonima . Tom prilikom čelništvo UDVDR RH opremilo je posebno svako od 10 djece respektabilnom sportskom opremom (tenisice, dresovi, majice, ručnici, kostobrani, ruksak, toaletni pribor i komplet za badminton), kao i voditelja sporta naše udruge s kompletnom sportskom opremom. Svakom djetetu uručene su kape sa šahovnicom. Posebno je ,osim gore navedenih , još 10 djece članova naše udruge posebno darovano ( torbama za laptop , knjiga , bilježnice , maskota , sportske čarape i kape ) . U sklopu manifestacije , održan je i sat povijesti u svezi poznavanja prilika i događaja vezanih za Domovinski rat , kojom prilikom su djeca , koja su pokazala najbolje znanje dodatno nagrađena prigodnim poklonima .Navedenom skupu prisustvovali su čelnici UDVDR Republike Hrvatske gen.puk. Đuro Dečak , predsjednik UDVDR RH, Dubravka Kutleša –Herljević , pročelnica odjela za humanitarnu djelatnost i Milana Perica , pročelnica odjela za financije.


IMG_3642
IMG_3653